P.PCO PAK İŞ PEST CONTROL OPERATION CENTER

2012 Yılında İstanbul Tuzla da PAK İŞ İLAÇLAMA Firması olarak Pest Control (Haşere ve Kemirgen Kontrol) İlaçlama Hizmeti vermeye başlayan firmamız 2015 Yılında Sektörün Tercih edilen markaları arasında yerini almış ve P.PCO PAK İŞ PEST CONTROL OPERATION CENTER Tescilli Markası ile İSTANBUL ve KOCAELİ İllerinin Sanayi Kuruluşlarının , Kamu Kurumlarının vazgeçilmez Çözüm Ortağı olmuştur.2012 Yılından günümüze kadar pek çok memnun müşteri edinmiş bir firma olarak, başarımızın haklı gururuyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek için en ileri teknikler ve en son çözümleri kullanarak sizlere sağlıklı bir “Yaşam ve Çalışma Ortamı” sunuyoruz.

2020 Yılı Başı İtibarı ile de e-ticaret platformlarında ” Yine Siz Değerli Kurum ve Kuruluşlarımızın ve Halkımızın” ihtiyaçları doğrultusunda Dünya Markaları Ürünleri sizlere sunmak adına PAK GRUP SHOP Mağaza sayfamızı hayata geçirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerin referansımız olduğu gibi spesifik ürünler “Marka ve Ürün Çeşitliliği” ile yine sizlerin tercih ettiği tedarikçiniz olmayı hedefliyoruz.

KALİTEDEN ÖDÜN VERMEMEYİ BİR MİSYON OLARAK BELİRLEYEN PAK GRUP ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLARAK DAİMA YANINIZDA